Menu
Your Cart
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 100 TL ve üzeri alışverişlerde KAPIDA ÖDEME imkanı açılmıştır.!

Gebelik Testleri

Model: FARMA-M0188
TEST NE ZAMAN BAŞLANMALIDIR?Öncelikle kendi adet döngünüzün (siklus dönemi) uzunluğunu hesaplamanız gerekmektedir. Adet döngüsü uzunluğu, adet kanamanızın ilk gününden başlayarak bir sonraki adet kanamanıza kadar geçen gün sayısını ifade eder. Testi ne zaman yapmaya başlayacağınızı tespit etmek için..
37,50TL
Model: FARMA-92102
Altı Gün Öncesinde Tespit Edebilen Erken Gebelik TestiGebe olup olmadıklarını mümkün olan en kısa zamanda öğrenmek isteyen kadınlar içindir.Gebeliği adet gecikmesinden Altı Gün Öncesinde tespit edebilen, evde uygulanabilen doğru ve güvenilir gebelik testidir.    Predictor EARLY erken gebelik testi, ..
22,38TL
Model: FARMA-92104
Adet'in geciktiği günde HIZLI SONUÇ...Predictor Express gebelik testi çok hassastır, sadece 1 dakikada hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Beklenen adet gününde, adetin geciktiği günde ve takip eden günlerde testi yapabilirsiniz. Gebe olup olmadığınız sorusuna en kısa sürede yanıt alırsınız.Y..
26,13TL
Model: FARMA-44598
Ovülasyon TestiPaket İçeriği: 7 adet ovülasyon test çubuğu.Hamile kalmaya elverişli 2 günü tespit eder.Kolay anlaşılır.%99 doğruluk.Test hamile kalma şansınızı artırmaya yardım eden doğal bir metottur.Yumurtlama öncesi idrarda oluşan Luteinizan horman (LH) seviyesinin yükselmesini tespit eder, hamil..
124,88TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Gebelik, Testleri, Medikal, Ürünler
Sizedegelsin.com size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için cookie'ler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek cookie kullanımını onaylamış olursunuz.