Menu
Your Cart
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 100 TL ve üzeri alışverişlerde KAPIDA ÖDEME imkanı açılmıştır.!

El - Ayak ve Tırnak Bakımı

Model: FARMA-00684
Dermoskin Medohbiotin Biotin 1 mg 60 Tablet Medohbiotin 1 Mg Biotin İçeren besin takviyesidir.Biotin, metabolizmanın tamamında görevli çok sayıda enzimin kofaktörünü oluşturan bir B grubu vitaminidir.H vitamini olarak bilinen biotin; saç ve tırnakların, kas, kemik, deri gibi tüm proteinli dokuların ..
36,18TL
Model: FARMA-38002
Scholl Gel Activ Günlük Tabanlık Erkekler İçinScholl Gel Activ Sport Tabanlık gelactiv teknolojisiyle ayakların maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltmaya destek olur, şoku emer ve tamponlama sağlar.Günlük ayakkabı veya iş ayakkabısı, spor ayakkabı ve düz ayakkabılarda kullanılabilir. 40 - 46.5 arası aya..
51,88TL
Model: FARMA-38095
Scholl Gel Activ Spor Tabanlık Kadınlar İçinScholl Gel Activ Sport Tabanlık gelactiv teknolojisiyle ayakların maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltmaya destek olur, şoku emer ve tamponlama sağlar.Spor ayakkabı ve koşu ayakkabısı için kullanılabilir. 35.5 - 40.5 arası ayaklar için kullanıma uygundur, aya..
51,88TL
Model: FARMA-56403
Scholl Tırnak Mantarı Giderici 3.8 mlTırnakta orta şiddetteki mantar enfeksiyonlarının giderilmesine yardımcı olur.  Kullanım Şekli:Tedavi aşaması 4 haftadır.1, Aşama : Tedavi Aşaması : (4hafta) Tırnak mantarını öldürmek için (1 hafta) Tırnak törpülerinden birini çıkartın. En üstteki katmanları soym..
68,63TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Ayak, Tırnak, Bakımı, Kişisel, Bakım
Sizedegelsin.com size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için cookie'ler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek cookie kullanımını onaylamış olursunuz.