Menu
Your Cart
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 100 TL ve üzeri alışverişlerde KAPIDA ÖDEME imkanı açılmıştır.!

Kişisel Bakım

Model: FARMA-1101
Aftadur Plus Jel 8 mlAftadur hiçbir anestezik ve sedatif madde içermeden ağız mukozasında bulunan aft ve stomatit türü yaralardan kaynaklanan ağrı ve acı hissini yatıştırmaya çalışır.Jel formu ; noktasal aftlar ve çok küçük çocuklarda elle uygulamanın zorunlu olduğu durumlarda uygulama rahatlığı tan..
37,38TL
Model: FARMA-1103
Aftadur Plus Sprey 15 mlAftadur hiçbir anestezik ve sedatif madde içermeden ağız mukozasında bulunan aft larda kullanılır.Jel formu ; noktasal aftlar ve çok küçük çocuklarda elle uygulamanın zorunlu olduğu durumlarda uygulama rahatlığı tanır.Sprey formu ise daha çok yaygın aft tahrişlerinde kullanım..
42,38TL
Model: FARMA-73101
Yumuşak kontakt lesnlerin temiz ve konforlu kalmasını sağlar.Günlük olarak temizler, dezenfekte eder veprotein birikintilerinden arındırır.Renu MultiPlus Multi-Purpose Solüsyonunher gün kullanımı, birçok lens kullanıcısı için,günlük kullanım amaçlı ayrı bir enzimatiktemizleyicinin kullanım ihtiyacın..
37,38TL
Model: FARMA-73104
Sağlıklı kontakt lens bakımı, gözlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özenli ve düzenli olarak yapılan doğru lens bakımı, lenslerinizin temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini sağlar. Doğru lens bakımı ise doğru lens solüsyonu ile başlar. Gözlerinizin lenslerinizle rahat etmesi ve sağlıklı ka..
49,88TL
Model: FARMA-27647
Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu 2x5 ml 2.'si HediyeBioxin serum çeşitli sebeplerle güçsüzleşen ve dökülen kaşlar ve kirpikler için geliştirilmiştir.İçeriğindeki tripeptid, Biocomplex B11 ve Sarmaşık bitkisi özü, sayesinde kaş ve kirpikleri besler, sağlıklı, yoğun ve canlı görünüm kazandırır,  k..
153,89TL
Model: FARMA-C7501
COLGATE OPTİK BEYAZ 75 ML DİŞ MACUNUFırçanızın kıl demetlerinin birbirinden ayrılmasından, eğilmesinden  bozulduğunu anlayabilirsiniz. Diş fırçalarının ortalama üç ayda bir değiştirilmesi gerektiğini unutmayın.Klasikleşen Colgate korumasının yanı sıra özel formülüyle dişlerinizin doğal beyazlığına d..
18,75TL
Model: FARMA-C1241
COLGATE TOTAL PROFESYONEL DİŞ ETİ SAĞLIĞI 75 ML DİŞ MACUNUÖZELLİKLERİ    Sağlıklı dişler ve diş etleri için kesintisiz diş eti koruması sağlar.    Eşsiz formülü diş eti hastalıklarına neden olabilecek bakteri plağı oluşumu ile savaşır, diş eti problemlerini %88'e kadar önler.    Diş eti problemleri ..
37,50TL
Model: FARMA-26101
Kokunun giderilmesinde yardımcıdır.Protez yüzeyindeki gözeneklere etki eder.Diş protezinde temizlik ve ferahlık sağlar.30lu paket uzun süre kullanım sağlar.Diş lekelerini ve yiyecek artıklarının giderilmesinde yardımcıdır.Çay, kahve ve sigaradan oluşan lekelerin azalmasında yardımcı olur.Nane aromal..
27,38TL
Model: FARMA-100203
Özel Çinko formülüyle ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. ..
18,13TL
Model: FARMA-100207
Ağız içindeki bakterilere, sigaraya, ağız kuruluğuna, ağız hijyeninin bozulmasına, diş çürüklerine ve çeşitli gıdaların tüketilmesine bağlı olarak gelişir. Ağız kokusu, kişiler arası ilişkiyi ve sosyal yaşantıyı olumsuz yönde etkiler. ÇİNKOAğız kokusu yapan uçucu sülfür bileşiklerini etkisiz hale ge..
20,90TL
Model: FARMA-100201
Doğal Cistus ekstresi ağız hijyeninin sağlanmasına ve korunmasına yardımcı olur. ..
15,40TL
Model: FARMA-100206
Dişlerin iç, dış ve çiğneme yüzeylerinden bakteri plağını ve yiyecek artıklarını uzaklaştırmanın en etkili yolu dişlerin doğru diş macunu ile fırçalanmasıdır. Çürük, dişeti hastalıkları ve ağız kokusuna neden olan faktörlerin engellenmesi sürekli ve iyi bir ağız bakımı ile mümkündür. Ağız hijyeninin..
22,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 87 (8 Sayfa)
Kişisel, Bakım
Sizedegelsin.com size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için cookie'ler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek cookie kullanımını onaylamış olursunuz.