Menu
Your Cart
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 100 TL ve üzeri alışverişlerde KAPIDA ÖDEME imkanı açılmıştır.!

Prezervatifler

Model: FARMA-12108
Durex Extra Safe Prezervatif (Ekstra Koruma) 12'li, dahakalın ve kayganlaştırıcı prezervatif.Rezervuar uçlu, doğal kauçuk lateksten üretilmiş, ekstrakalın ve kayganlaştırıcılı prezervatif.Easy On (tam anatomik) formu, takılmayı kolaylaştırır,kullanım rahatlığı sağlar.Üst düz güvenlik isteyenler için..
29,88TL
Model: FARMA-12115
Ürün Özellikleri: Cinsel ilişkinin daha güvenli yaşanmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Çiftleri cinsel yollarla bulaşması muhtemel olabilecek rahatsızlıkların önüne geçmeye çalışır. istenmeyen gebelikleri önlemede yardımcıdır. Tırıklı yapısı ile, ilişkinin süresinin uzamasını sağlayabilir. Genişl..
57,38TL
Model: FARMA-12131
*Durex Yok Ötesi Extra His 10'lu Prezervatif , özel formülüyle cilde dost yapıdadır.Esnek olduğu için yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklıdır. Pakette 10 adet ürün vardır. Yok Ötesi serisi olarak hissedilmeyecek kadar incedir. ..
31,25TL
Model: FARMA-22115
 Ürün Özellikleri Doğal kauçuk latex Kayganlaştırıcılı Rezervuar uçlu Şeffaf ve kokusuz Genişlik: 52 +- 2 mm ..
9,38TL
Model: FARMA-30108
Okey Çifte Haz Prezervatif 10 lu, geniş baş ve tırtıklı yapıya sahiptir.Geniş baş kısmı erkeği, tırtıklı yapısı ile hem erkek hem de kadın sevebilir.Rezervuar uçlu, kayganlaştırıcı içeren, tırtıklı, baş kısmı geniş, vanilya kokulu, genişliği 52mm prezervatiftir.Çiftlerin ilişkiden aldığı hazzı artır..
33,06TL
Model: FARMA-30113
Cinsel ilişkide koruyucu özellikte kullanılan prezervatifler ince formda tasarlanmıştır.Pembe renge ve çilek kokusuna sahiptir.Kayganlaştırıcı içerir.İnce formda prezervatif arıyorsanız Okey Prezervatif Hisset’i tercih edebilirsiniz.OKEY ürünleri: Çifte Haz, Ultra Hisset, Rötar, Sıcak Temas, Hisset,..
31,13TL
Model: FARMA-30103
Okey markası ilk çıktığı günden beri Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı olan TAP Vakfı tarafından destek görmektedir.Okey markasının bir amacı da toplumda bilinci arttırmak ve prezervatif kullanımını yaygınlaştırmak olmaktadır.Güvenli bir cinsel birliktelik için Okey prezervatif önerilmektedir..
50,00TL
Model: FARMA-30107
Klasik çeşidiyle, kuralcı, özgürlükçü kişilere özel vanilya kokusu içerir.Rezervuar uçlu prezervatifler, şeffaf yapıda ve kayganlaştırıcı özelliğe sahiptir.Farklı seçenekler aramıyorum, klasik ve çekici bir haz olsun diyenlerin tercihi.Kutudan çıkan 10 adet prezervatif.Bazıları klasik sever.Farklı s..
26,25TL
Model: FARMA-30117
Klasik çeşidiyle, kuralcı, özgürlükçü kişilere özel vanilya kokusu içerir.Rezervuar uçlu prezervatifler, şeffaf yapıda ve kayganlaştırıcı özelliğe sahiptir.Farklı seçenekler aramıyorum, klasik ve çekici bir haz olsun diyenlerin tercihi.Kutudan çıkan 10 adet prezervatif.Bazıları klasik sever.Farklı s..
64,50TL
Model: FARMA-30112
Okey Ritim Partnerlerin ilişkilerinden aldıkları zevkleri her 2 taraf için de arttırmak için dizayn edilmiş  Okey Prezervatifin en yeni ürünüdür. Tamamı uyarıcı yüzeyli kabartmalı ve geciktirici etkisi sayesinde Erkeği yavaşlatmaya, kadını hızlandırmaya yardımcı olur: İşte ''RİTİM'' budur. Okey Riti..
31,25TL
Model: FARMA-30109
İçeriğinde geciktirici krem bulunur.Kayganlaştırıcı jel, benzocaine içermektedir.Şeffaf formdadır.Genişliği ; 52 +- 2 mm.Ürünlerin hepsi tek tek elektronik testlerden geçirilerek, paketlenmiştir.Okey, toplumda güvenli cinsel ilişki, istenmeyen gebeliklerden korunma adına cesur atılımlarda bulunmuştu..
31,25TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
Prezervatifler, Cinsel, Sağlık
Sizedegelsin.com size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için cookie'ler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek cookie kullanımını onaylamış olursunuz.