Menu
Your Cart
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 100 TL ve üzeri alışverişlerde KAPIDA ÖDEME imkanı açılmıştır.!

Özel Amaçlı Mamalar

Model: FARMA-4106
Bebelac Nutrikonfor 1, bebeğinizin doğumundan itibaren 6. aya gelene kadar kullanabileceğiniz bebek mamasıdır.Bebeğinizin ilk 6 ayında anne sütüyle beslenmesi önemlidir ancak herhangi bir sebeple anne sütünün olmaması ya da yetersiz gelmesi durumunda rahatlıkla kullanabileceğiniz yardımcı destek süt..
82,38TL
Model: FARMA-4126
Bebelac Nutrikonfor 2 6. aydan itibaren kullanılabilen devam sütüdür. 6.aydan itibaren her gün en az 500 ml anne sütü veya yetersiz ise doktorunuza danışarak devam sütü vermeniz önerilir. Bebelac Nutrikonfor 2 yi bebeğiniz 1 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz.Bebelac Nutrikonfor 2 sindirim sorunl..
69,88TL
Model: FARMA-2101
Son Kullanma Tarihi:07/2020 dir.Annelik ve anneler kadar emzirmek de çok önemli ve özeldir. Kadınlar hamileliklerinin ilk günlerinden itibaren anne olurlar, bebeklerini önce karınlarında taşırlar sonrada kalplerinde, onlar için her zaman her şeyin en iyisini isterler.Bazen pek çok sebepten dolayı be..
82,38TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Özel, Amaçlı, Mamalar, Bebek, Mamaları
Sizedegelsin.com size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için cookie'ler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek cookie kullanımını onaylamış olursunuz.