Menu
Your Cart
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! 100 TL ve üzeri alışverişlerde KAPIDA ÖDEME imkanı açılmıştır.!

Bebek İhtiyaçları

Model: FARMA-BRN0046
Bruno Baby Nazal Aspiratör Ekstra YumuşakBruno Baby Nazal Aspiratör, bebeklerin hassas burnuna özel geliştirilmiş ultra yumuşak ucuyla bebeklerin burun tıkanıklığının giderilmesine yardımcı. ..
27,39TL
Model: FARMA-7070015
İçindekiler Okaliptöl ve Kamfen içerir. «Alkol, Mentol ve Reçine içermez.»Uygulama alanları  Burun tıkanıklıklarının giderilmesine yardımcı olur, rahat nefes alınmasına destek sağlar. Gün boyu etkilidir.Kullanım Şekli  Soğuk algınlığı, grip ve nezle başlangıcında; istenilen sonucu elde etmek için 3-..
25,00TL
Model: FARMA-70234
İçindekiler Okaliptöl ve Kamfen içerir. «Alkol, Mentol ve Reçine içermez.»Uygulama alanları  Burun tıkanıklıklarının giderilmesine yardımcı olur, rahat nefes alınmasına destek sağlar. Gün boyu etkilidir.Kullanım Şekli  Soğuk algınlığı, grip ve nezle başlangıcında; istenilen sonucu elde etmek için 3-..
32,50TL
Model: FARMA-N91104
 Nasovak SetNasovak Nasal Aspiratör3 x yedek uçKolay taşıma kabı10 x Steril, izotonik 5ml damlalık pipetlerBebeklerin burun temizliği önemlidir çünkü;Burunlarının temiz ve açık olması beslenmelerini kolaylaştırır, uykularının daha düzenli olmasını sağlar.Rahat uyurlar, sağlıklı büyürlerBebeklerin bu..
41,88TL
Model: FARMA-91103
 Bebeklerin burun temizliği önemlidir çünkü;Burunlarının temiz ve açık olması beslenmelerini kolaylaştırır, uykularının daha düzenli olmasını sağlar.Rahat uyurlar, sağlıklı büyürlerBebeklerin burun boşlukları dardır ve tıkanması kolaydır. Ayrıca sümkürme refleksleri de yoktur. Bu nedenle burunlarını..
23,75TL
Model: FARMA-N91105
Nasovak Yedek Uç10 x yedek uçBebeklerin burun temizliği önemlidir çünkü;Burunlarının temiz ve açık olması beslenmelerini kolaylaştırır, uykularının daha düzenli olmasını sağlar.Kullanımı kolay, güvenilirNasovak Nazal Aspiratör değiştirilebilir yedek uçları ile kullanımı çok kolaydır. Baby Drops buru..
18,00TL
Model: FARMA-91101
NazalNem Merhem Burun Kurumasına ve Kabuklanmasına Karşı Bir Burun Nemlendiricidir   ..
55,63TL
Model: FARMA-91102
Burunda Kurumaya ve Kabuklanmaya Karşı Burun SpreyiNazalNem Burun Spreyi burun mukozasının nemini korumaya yardımcı doğal çözeltidir. ..
55,63TL
Model: FARMA-N4001
NURSE HARVEY'S COLEX GAZ GİDERİCİ 145 MLİÇERİK                                                          6 ÖLÇEK (30 ML)Sodyum Bikarbonat                                         300 mgDereotu Yağı                                                      6 mgKimyon Yağı                                    ..
43,63TL
Model: FARMA-N3905
NURSE HARVEY'S GAZ GİDERİCİ 20 MLNurse Harvey's gaz giderici damla,dispeptik rahatsızlıklar,gastroenterik meteorizm,bebek,çocuk ve yetişkinlerde aerofaji ve kolik gaz sancısı durumlarında endike edilen tıbbı bir cihazdır.İÇİNDEKİLER:Zeytinyağı emülsiyonu içinde simetikon,A vitamini,Evitamini ve Koen..
53,63TL
Model: FARMA-79103
Sterimar Baby Deniz Suyu Burun Spreyi 100 mlSterimar Baby, içerdiği deniz suyu ile bebeklerin günlük burun temizliğinde kullanılır.Özel tasarlanmış püskürtücü ucu ile hassas bir burun yıkaması ve burun temizliği sağlamaktadır.Sterimar Baby; çocukların daha rahat nefes almasını sağlamak ve biberonla ..
37,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Bebek, İhtiyaçları
Sizedegelsin.com size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için cookie'ler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek cookie kullanımını onaylamış olursunuz.